| Tip | portable |
| Putere totală | 100 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 44 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 24 ore |
| Interfețe | Bluetooth , USB Type-C |
| Версия Bluetooth | 5.3 |
| Dimensiuni | 297x149x141 mm |
| Greutate | 2.1 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | JBL |
| Cod EAN | 050036398251, 1200130008184 |









