Caracteristici generale
| Tip | pat pliant |
| Dimensiuni în forma desfăcută | 77x212x48 cm |
| Dimensiunea pachetului | 16x15x106 cm |
| Greutatea | 9.6 kg |
| Material | poliester |
| Carcasă | aluminiu |
| Încărcarea | 125 kg |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Producător | Outwell |
| Cod EAN | 5709388089304 |
Specificațiile și imaginile produsului Pat pliabil Outwell Posadas Foldaway Bed XL sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.