| Capacitatea | 10000 mA*h |
| Max. putere de încărcare | 15 W |
| Conectori de intrare | USB Type-C |
| Tensiune de ieșire | 20 V |
| Curent maxim de ieșire | 3 A |
| Încărcător wireless | da |
| Materialul carcasei | plastic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 104x70.6x14.7 mm |
| Greutate | 200 g |
| Producător | Anker |
| Cod EAN | 194644203467 |









