Caracteristici generale
| Consum energetic maxim | 1600 W |
| Colectare praf | container ,
sac |
| Filtru de ieşire | filtru tip cartuș |
| Tub | 2 piese de plastic |
| Rază de acţiune | 8 m |
| Lungime cablu | 5 m |
| Duze suplimentare | podea/covor ,
triunghiulara ,
spaţii înguste |
| Culoare | albastru |
| Dimensiuni | 380x380x560 mm |
| Greutate | 8.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Thomas |
| Cod EAN | 4005435104909 |
Specificațiile și imaginile produsului Aspirator cu curăţare uscată Thomas Power Pack 1630 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.