| Numărul de utilizatori | până la 5 |
| Tipul tăierii | transversală |
| Nivelul de securitate DIN 32757 | 3 |
| Nivelul de securitate DIN 66399 | P-4 |
| Lățimea de intrare a hârtiei | 230 mm |
| Dimensiunea fragmentului de hârtie | 4х38 mm |
| Nr. de foi distructibile concomitent (70g/m2) | 17 |
| Posibilitatea de distrugere | capse , agrafe , carti , discuri |
| Protecția împotriva congestie ? | da |
| Dimensiuni (L×G×Î) | 640х440х290 mm |
| Volumul coşului | 34 l |
| Masă | 16.3 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 21.7 kg |
| Producător | Fellowers |
| Cod EAN | 50043859629256 |






