Caracteristici generale
| Tip instalare | de suprafaţă |
| Tip pompă | vortex |
| Debit maxim | 3 m3/h |
| Adâncimea de submersie | 8 m |
| Putere maximă de aspirare | 50 m |
| Putere | 500 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 90 °C |
| Lungimea cablului | 1 m |
| Greutate | 7 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Pedrollo |
| Cod EAN | 2100000384716 |
Specificațiile și imaginile produsului Pompa cu vortex Pedrollo PQm 65 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.