| Tip | instrumental |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Frecvență minimă | 40 Hz |
| Frecvență | 18000 Hz |
| Orientare | cardioid |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 200 Ohm |
| Sensibilitate | -42 dB |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 114 dB |
| Разъемы | XLR |
| Culoare | negru |
| Greutate | 160 g |
| Caracteristici | pentru instrument (saxofon , trompeta) |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Superlux |









