Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Moduri de lucru | 2 |
| Puterea absorbită | 1500 W |
| Turația în gol | 750 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 3900 min‾¹ |
| Numărul de viteze | 1 |
| Energia de impact | 5 J |
| Diametrul găurii în lemn | 40 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diametrul găurii în beton | 32 mm |
| Alimentare | priza |
| Valiză de protecţie | da |
| Greutate | 5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trotec |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor Trotec PRDS10230 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.