| Material | oțel |
| Tip | panou |
| Tipul radiatorului de panou ? | tip 22 |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Înălțime | 900 mm |
| Lungime | 600 mm |
| Conexiune | lateral |
| Grosime oțel | 1.25 mm |
| Сapacitate apă | 5.34 l |
| Putere | 1780 W |
| Presiune de lucru | 10 Bar |
| Culoare | alb |
| Вес | 29.8 kg |
| Producător | DemirDokum |
| Cod EAN | 2009997927718 |









