| Material | oțel |
| Tip | panou |
| Tipul radiatorului de panou ? | tip 22 |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Înălțime | 900 mm |
| Lungime | 700 mm |
| Adâncime | 105 mm |
| Conexiune | lateral |
| Сapacitate apă | 6.2 l |
| Putere | 2076 W |
| Presiune de lucru | 10 Bar |
| Culoare | alb |
| Вес | 34.4 kg |
| Producător | DemirDokum |









