Caracteristici generale
| Seria | Prestij |
| Lățime | 50 cm |
| Înălțime | 35 cm |
| Adâncime | 37.4 cm |
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | wenge |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | perla |
| Număr sertare | 2 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Миф |
Specificațiile și imaginile produsului Noptieră Миф Престиж 350x500x374mm Жемчуг/Венге sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.