Caracteristici generale
| Lățime | 50 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Adâncime | 56 cm |
| Material carcasă | metal ,
MDF |
| Culoare carcasă | maro ,
negru |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | maro |
| Număr sertare | 1 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Deco |
| Cod EAN | 4843152011069 |
Specificațiile și imaginile produsului Noptieră Deco Lola sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.