Caracteristici generale
| Tip dispozitiv | de îndreptat |
| Numărul regimurilor de temperatură | 10 |
| Ecran LCD | da |
| Timp de încălzire | 15 s |
| Temperatură maximă | 235 °C |
| Dimensiuni ale plăcilor | 110x45 mm |
| Înveliş plăci | ceramică ,
ulei de argan |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 2.5 m |
| Oprire automată | da |
| Husă | da |
| Sistem blocare cleşti | da |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Remington |
| Cod EAN | 4008496985609 |
Specificațiile și imaginile produsului Placă de îndreptat părul Remington S8550 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.