Caracteristici generale
| Tip dispozitiv | de îndreptat |
| Temperatură maximă | 230 °C |
| Diametru cleşte | 27 mm |
| Dimensiuni ale plăcilor | 11x100 mm |
| Înveliş plăci | ceramică ,
turmalin |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 3 m |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Valera |
Specificațiile și imaginile produsului Placă de îndreptat părul Valera SQS 100 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.