Caracteristici generale
| Numărul regimurilor de temperatură | 2 |
| Timp de încălzire | 45 s |
| Temperatură maximă | 210 °C |
| Înveliş plăci | ceramică ,
turmalin |
| Lungime cablu alimentare | 1.8 m |
| Greutate | 380 g |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Rowenta |
| Cod EAN | 3121040081846 |
Specificațiile și imaginile produsului Placă de îndreptat părul Rowenta SF1810F0 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.