| Putere | 37 W |
| Numărul regimurilor de temperatură | 1 |
| Timp de încălzire | 20 s |
| Temperatură maximă | 230 °C |
| Ionizare | da |
| Dimensiuni ale plăcilor | 90x24 mm |
| Înveliş plăci | ceramică , turmalin |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 3 m |
| Husa | da |
| Greutate | 587 g |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Valera |









