| Putere | 37 W |
| Numărul regimurilor de temperatură | 5 |
| Temperatură maximă | 230 °C |
| Dimensiuni ale plăcilor | 90x24 mm |
| Înveliş plăci | ceramică , turmalin |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 3 m |
| Oprire automată | da |
| Husa | da |
| Greutate | 590 g |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Valera |
| Cod EAN | 7610558012818 |









