Caracteristici generale
| Tip | rucsac |
| Compatibilitate | 38 " |
| Material | poliester |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni externe | 450х290х140 mm |
| Suport pentru cărucioare | da |
| Greutate | 1.1 kg |
Alte informații
| Producător | Dell |
| Cod EAN | 884116369929 |
Specificațiile și imaginile produsului Rucsac pentru oraș Dell Pro Hybrid Briefcase 15 (PO1521HB) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.