| Tip | gaz |
| Control | mecanic |
| Tipul de gaz | G20 , LPG |
| Consumul de gaze | 3.13 kg/oră |
| Numărul de arzătoare | 4 |
| Puterea generală | 40000 W |
| Material de grătar | fontă |
| Material | oțel inoxidabil |
| Culoare | oțel inoxidabil |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 1000x1000x850 mm |
| Greutate | 155 kg |
| Specificații suplimentare | Atenţie! Produsul este realizat la comandă și ajunge în termen de 60 de zile! |
| Producător | Empero |
| Cod EAN | 2009997385884 |






