| Amplasarea congelator | fără congelator |
| Tip de control | mecanic |
| Capacitate frigider | 208 L |
| Sistem dezghetare frigider | automată |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 5 |
| Ladă pentru legume și fructe | 1 |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Consum energetic | 101 KWh/An |
| Nivel de zgomot | 34 dB |
| Clasa climatica | SN-T |
| Înălţime | 121.8 cm |
| Lăţime | 54.8 cm |
| Adâncime | 54.9 cm |
| Greutate | 35 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Electrolux |









