Caracteristici generale
| Tip | scară |
| Lungime | 500 mm |
| Înălțimea totală a instalării | 72 mm |
| Lățime nișă | 58 mm |
| Eliberare | orizontal |
| Scurgerea apei | 28 l/min |
| Diametru țevi de scurgere | 50 mm |
| Sarcina maximă | 300 kg |
| Material sigiliu | polipropilenă |
| Material gratar | oțel inoxidabil |
| Dimensiuni gratar | 500х70 mm |
| Material carcasa | plastic |
Alte informații
| Producător | Hydro-S |
| Cod EAN | 2009997396125 |
Specificațiile și imaginile produsului Rigolă de duș Hydro-S Standart Line 50cm sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.