Caracteristici generale
| Tip | pat pliant |
| Pliant | da |
| Dimensiuni în forma desfăcută | 190х64х42 cm |
| Greutatea | 9 kg |
| Carcasă | oțel |
| Încărcarea | 110 kg |
| Culoare | albastru |
| În plus | husa |
Alte informații
| Producător | Bestway |
| Cod EAN | 6941607353158, 6942138922704, 6942138922707 |
Specificațiile și imaginile produsului Pat pliabil Bestway 68065 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.