Caracteristici generale
| Tip | mirrorless |
| Completație | kit (cu 1 obiectiv) |
| Rezoluţie Senzor | 26 Mp |
| Tip Senzor | CMOS |
| Dimensiune Senzor | 23x15.5 mm |
| Montarea obiectivului | Fujifilm X |
| Obiectiv | 13-33mm f/3.5-6.3 OIS Lens |
| Extras | 900 - 1/4000 sec |
| Stabilizator | nu |
| Max. dimensiunea fotografiei | 6240x4160 |
| Max. rezoluție video | 4096x2160 |
| Vizor | electronic |
| Diafragmă | f/3.5-6.3 |
| Sensibilitate (ISO) | 80-51200 |
| Distanta focala | 13-33 |
| Tragere în rafală | 30 cadre/sec |
| Tip Memorie | SD ,
SDHC ,
SDXC |
| Dimensiune Ecran | 3 ” |
| Ecran tactil | da |
| Ecran cu unghi variabil | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Expunere | automată |
| Tip alimentare | baterie |
| Culoare | argintiu |
| Dimensiuni | 118х83х47 mm |
| Greutate | 383 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fujifilm |
| Cod EAN | 4547410565492 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat foto Fujifilm X-T30 III Silver Kit 13-33mm sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.