| Tip | Trepied |
| Destinatie | foto , video |
| Înălţime maximă | 165 cm |
| Înălţime minimă | 25 cm |
| Lungime pliat | 47 cm |
| Cap trepied | de minge |
| Nivel | da |
| Numărul de picioare | 3 |
| Greutate maximă suportată | 10 kg |
| Culoare | negru |
| Material | fibră de carbon |
| Greutate | 1.45 kg |
| Producător | Bresser |
| Cod EAN | 4007922060231 |









