Caracteristici generale
| Tipul elementelor de fixare | cui ,
clamă |
| Presiune nominală | 8.3 bar |
| Tipul magazinului | casetă |
| Capacitatea magazinului | 100 buc. |
| Min. lungimea cuiului | 15 mm |
| Max. lungimea cuiului | 50 mm |
| Lățimea capsei | 5.7 mm,
1.2 mm |
| Lungimea minimala a capsei | 16 mm |
| Lungimea maxima a capsei | 40 mm |
| Greutatea | 1.47 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Raider |
Specificațiile și imaginile produsului Stapler pneumatic Pistol pneumatic pentru batut cuie Raider RD-AS02 (89923) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.