Caracteristici generale
| Tip | electric |
| Puterea motorului | 2400 W |
| Sistemul de tăiere | chopper knife |
| Viteza de tăiere | 4500 min-1 |
| Diametrul crengelor maximal | 40 mm |
| Greutatea | 13.5 kg |
Alte informații
| Producător | Raider |
| Cod EAN | 3800972015944 |
Specificațiile și imaginile produsului Tocător de frunze și crengi Raider RD-ESH01 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.