Curea VLP VLP-BB2AW-LXL-41BK
Codul: 00676271
Adaugă o recenzie
Curea VLP VLP-BB2AW-LXL-41BK
Ai găsit mai ieftin?
Acest produs este indisponibil pentru comandă.
Culoare: negru
Compara În comparație
În favorite Favorite
Caracteristici generale
Tippentru ceasuri inteligente
Compatibil cu brand-ulApple
Compatibil cu modelulWatch 41mm , Watch 40mm , Watch 38mm