| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Număr de baterii incluse | 1 |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 1.5-13 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Rotații 1 viteza | 450 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1650 min‾¹ |
| Max. turații în gol | 1650 min-1 |
| Capacit. de găurire în lemn | 30 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 13 mm |
| Dimensiune | 160х75х230 mm |
| Greutatea | 1.1 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | DeWalt |









