Caracteristici generale
| Tip | cu percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Baterie înclusă | da |
| Număr de baterii incluse | 1 |
| Încărcător | da |
| Motor fără perii | da |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Timp de încărcare | 1 ore |
| Deschiderea mandrinei | 1.5-13 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Reglarea rotației | da |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 450 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1475 min‾¹ |
| Max. turații în gol | 1475 min-1 |
| Trepte ale momentului de torsiune | 20 |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | 1 acumulator ,
încărcător |
| Greutatea | 1.7 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat ProCraft PA18LiBL sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.