Caracteristici generale
| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Baterie înclusă | nu |
| Încărcător | nu |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Deschiderea mandrinei | 0.8-10 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Reglarea rotației | da |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 500 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1500 min‾¹ |
| Max. turații în gol | 1500 min-1 |
| Trepte ale momentului de torsiune | 21 |
| Moment de strângere maxim | 400 Nm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | Fără baterie ,
încărcător |
| Greutatea | 2 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat Start Pro SCD8-21 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.