Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 110 Ah |
| Curent de pornire | 920 A |
| Polaritate borne | «0» |
| Poli de racord | «1» |
| Construcție | european |
| Baza bacului | B13 |
| Lungime | 393 mm |
| Lățime | 175 mm |
| Înălțime | 190 mm |
| Greutate | 24.48 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Varta |
| Cod EAN | 4016987119587, 4016987167465 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Varta Silver Dynamic I1 (610 402 092) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.