Caracteristici generale
| Tip montare | pe blat |
| Forma | dreptunghiulară |
| Lăţime | 64.4 cm |
| Adâncime | 39.5 cm |
| Înălțime | 12.5 cm |
| Dimensiuni | 644x395x125 mm |
| Material | ceramică |
| Сuloare | alb |
| Supliment | fără robinet |
| Țară producătoare | Italia |
Alte informații
| Producător | Isvea |
| Cod EAN | 8697687447772 |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Isvea Sistema Y Clear (10SY50065) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.