Caracteristici generale
| Colecție | Alvin |
| Tip | pat |
| Material carcasă | lemn |
| Culoare | gri |
| Lungimea | 208 cm |
| Lăţime | 98 cm |
| Înălţime | 68 cm |
| Loc de dormit | 90x200 |
| Dimensiuni | 208x98x68 cm |
| Saltea inclusă | nu |
| Bara de protecție | da |
Specificațiile și imaginile produsului Pat copii MobiCasa Alvin 90x200cm Grey sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.