| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 28 cm |
| Material | aluminiu |
| înălțime | 45 mm |
| Dimensiune | 28x4.5 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | marmură |
| Material de mânerul | plastic |
| Inducţie | da |
| Spălare în mașina de vase | nu |
| Greutate | 700 gr |
| Culoarea | negru |
| Producător | Ambition |
| Cod EAN | 5904134521989 |
























