| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 24 cm |
| Capacitate | 2.2 l |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 2.7 mm |
| Grosimea fundului | 4.8 mm |
| înălțime | 55 mm |
| Tip de acoperire antiaderent | ceramică |
| Material de mânerul | rășină fenolică |
| Inducţie | da |
| Producător | BergHOFF |
| Cod EAN | 5413821374901 |
























