| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 20 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| înălțime | 45 mm |
| Dimensiune | 20x4.5 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | ceramică |
| Material de mânerul | lemn |
| Inducţie | da |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Culoarea | negru |
| Producător | Lamart |
























