| Capacitate | 2.7 l |
| Diametru | 18 cm |
| Material carcasă | oțel |
| Acoperire antiaderentă | nu este |
| Material de capac | inox , sticlă |
| Poate fi folosita pe plitele cu inductie | da |
| Greutate | 0.997 kg |
| Înălțimea | 15.5 cm |
| Culoarea | oţel inoxidabil |
| Scara de măsurare | da |
| Producător | KonigHOFFER |
| Cod EAN | 5903313437851 |









