| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 20 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| Grosimea fundului | 4 mm |
| înălțime | 4.8 mm |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
| Utilizarea în cuptor | nu |
| Mâner detașabil | da |
| Producător | Bollire |
| Cod EAN | 4752132002716 |
























