Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | nu |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 12.5 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | fontă |
| Dimensiune | 12,5 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | fontă |
| Material de mânerul | fontă |
| Mâner detașabil | nu |
| Indicator de încălzire | nu |
| Spălare în mașina de vase | nu |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.71 kg |
| Producător | EH |
| Cod EAN | 2400000402961 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie EH 12.5cm (40296) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.