Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 26 cm |
| Material | aluminiu |
| înălțime | 65 mm |
| Dimensiune | 26х6.5 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | ceramică |
| Material de mânerul | bachelită ,
soft-touch |
| Inducţie | da |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Greutate | 894 gr |
Alte informații
| Producător | Fissman |
| Cod EAN | 4895221542776 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Fissman Firenze 14277 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.