| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | pentru clătite |
| Diametru | 26 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| Grosimea fundului | 2.5 mm |
| înălțime | 15 mm |
| Tip de acoperire antiaderent | marmură |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
| Greutate | 628 gr |
| Culoarea | negru |
| Producător | KonigHOFFER |
| Cod EAN | 5903313401012 |
























