Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | pentru clătite |
| Diametru | 25 cm |
| Material | aluminiu |
| înălțime | 21 mm |
| Tip de acoperire antiaderent | minerală |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
| Indicator de încălzire | da |
| Greutate | 780 gr |
| Culoarea | negru |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.94 kg |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3168430322806 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Tefal G2813872 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.