| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 26 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 4 mm |
| Grosimea fundului | 7 mm |
| înălțime | 69 mm |
| Tip de acoperire antiaderent | ceramică |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
| Mâner detașabil | da |
| Producător | Neva |
























