| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 28 cm |
| Capacitate | 2.9 l |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 3 mm |
| Grosimea fundului | 4 mm |
| înălțime | 48 mm |
| Dimensiune | 28x4.8 cm |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
| Indicator de încălzire | da |
| Greutate | 1220 gr |
| Culoarea | gri |
| Greutatea brută | 1.14 kg |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3168430347854 |
























