| Tip instalare | submersibilă |
| Tensiunea | 230 V |
| Adâncimea de submersie | 15 m |
| Putere maximă de aspirare | 99 m |
| Putere | 1500 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Lungimea cablului | 15 m |
| Capacitatea de pompare | 2400 l/h |
| Diametrul conectorului | 1 ″ |
| Dimensiuni | 120x580x230 mm |
| Greutate | 15 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Raider |









