Caracteristici generale
| Tip | leagăn ,
șezlong |
| Vârsta micuţului | от 0 до 6 luni |
| Masa copilului | 0 - 9 kg |
| Greutatea maximă la utilizarea ca leagăn | 9 kg |
| Greutate maximă la utilizare ca șezlong | 9 kg |
| Numărul de viteze | 5 |
| Culoare principală | bej |
| Material corp | metal ,
plastic |
| Centură de siguranţă | da |
| Efecte muzicale | da |
| Raft detaşabil cu jucării | da |
| Telecomanda | da |
| Taimer | da |
| Alimenare | 4 baterii de tip D ,
CR2025 ,
adapter |
| Dimensiuni (l×L×Î) | 53-78x85x66 cm |
| Greutate | 3 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Leagăn pentru bebeluși Kikka Boo Twiddle Beige 2023 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.