| Pentru gaming | da |
| Reglare pe înălțime | da |
| Locație | linear |
| Lățime | 140 cm |
| Adâncime | 70 cm |
| Înălțime | 72 cm, 118 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 140x72-118x70 cm |
| Material blat | MDF |
| Culoare carcasă | negru/stejar |
| Material carcasă | metal |
| Greutate | 23.7 kg |
| Altele | reglarea înălțimii 72-118 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 23.7 kg |
| Producător | Sense7 |
| Cod EAN | 5902659847027 |









