Caracteristici generale
| Putere | 3 kW |
| Tensiune | 220 V |
| Temperatura maximă | 60 ˚С |
| Display | da |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Kit de accesorii | robinet |
| Culoare | alb ,
crom |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.18 kg |
| Producător | Freddo |
| Cod EAN | 6423808024001 |
Specificațiile și imaginile produsului Încălzitor instantaneu electric Freddo SN0040 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.