Caracteristici generale
| Formă | rotund |
| Tipul diodelor | LED |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Putere | 70 W |
| Temperatura de culoare | 6500 K |
| Fluxul de lumină | 3150 lm |
| Culoare | gri |
| Clasa de protecție | IP65 |
| Durata medie de viață | 25 000 ore |
Alte informații
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 2100000410996 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Elmos SN101F70WB sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.