| Tip | centrifugal |
| Putere | 1500 W |
| Trepte de viteza | 4 |
| Diam. tub alimentare | 8.5 mm |
| Cană pentru suc | 1.1 l |
| Recipient pentru pulpă de fructe | 2.5 l |
| Material carcasă | inox , plastic |
| Material sita centrifuga | inox |
| Picior cu ventuză | da |
| Culoare | negru/inox |
| Altele | viteza de rotație 18.000 rpm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539129390 |









